Jaké to je s První Moravskou

JSME Z MORAVY – Z MÍSTA, KDE VZTAHY NĚCO ZNAMENAJÍ

Proč toho Morava skrývá tolik dobrého? Protože lidé se tu spoléhají na poctivost a věří, že život stojí za to jen tehdy, když děláte věci pořádně. Právě pořádek mezi lidmi a hlavně dobré vztahy dělají Moravu Moravou. Stejně tak to máme v První Moravské Plynární, kde je pro nás práce naší srdeční záležitostí. Chtěli bychom ukázat, že i v této pokřivené branži jsou lidé, kterým záleží na klientovi, na jeho potřebách a k tomu nabídli ještě férovou cenu.

 

 

ČÍM SE LIŠÍME OD OSTATNÍCH A CO JE NÁM VLASTNÍ

Kopeme za nejlepší ceny energií pro vás. Uzavřete férovou smlouva bez kliček a bez háčků s opravdovými lidmi na druhé straně.  

 

Walk Svg Png Icon Free Download (#353975) - OnlineWebFonts.COM OBÍHÁNÍ JE NA NÁS

Nemusíte o tom ani vědět. Ale jestli vás to zajímá, tak za vás vypovíme současnou smlouvu, obvoláme a zařídíme všechny technikálie a nic za to nebudeme chtít. To, co chceme, jsou skvělí klienti jako vy.

 

Backup data mobile sync, device synchronization, mobile ...SERVIS TAK, JAK MĚL VŽDYCKY BÝT

Smlouvou nekončíme, naopak. Osobní servis je naše nejsilnější disciplína. Vaše přání či potíže s vámi vyřeší ten samý člověk, se kterým jste podepsali smlouvu. Schválně, zkuste mu někdy zavolat v neděli...

 

Intent Idea Icon - Circle | Transparent PNG Download #3457928 - VippngOSTŘÍLENÍ MAKLÉŘI NA VAŠÍ STRANĚ

Nejsme žádná "ořezávátka". Poslední dekádu jsme strávili úspěšným nakupováním plynu pro velkoodběratele. Teď všechny tyto zkušenosti  a profesionální přístup nabízíme i vám.

 

Lollipop Candy PNG Icon (3) - PNG Repo Free PNG IconsBUĎTE MLSNÍ JAKO VELKOODBĚRATELÉ

Představte si, že máte servis jako velkoodběratel: Jednáte pouze s kompetentním člověkem, ne pěšáky. Automaticky dostáváte nadstandardní nabídku, a to daleko za horizontem konkurence.

A teď si představte, že tohle všechno dostanete i pro vás domů. Proto jsme tady. Abychom etiku a služby z byznysu přinesli všem.